Dotazy k tělocvičně a nadcházející sezoně

Vážení rodiče,

množí se nám dotazy na nadcházející lyžařskou sezonu. Víte, stejně jako my, že situace je velice nepřehledná a neustále se vyvíjí, ale pokusíme se zodpovědět vaše nejčastější dotazy:

Kdy se začne jezdit autobusem na sobotní výjezdy?
Jaká budou platit opatření ohledně lyžování a sjezdovek je momentálně nejasné. Čekáme na dohodu mezi Národní sportovní agenturou a vládou. Za předpokladu, že domluvené podmínky dokážeme splnit, začneme jezdit na sobotní výjezdy 9.1.2021. Hned jakmile budeme vědět podmínky, za kterých budeme moci výjezdy uskutečnit, dáme vědět e-mailem i na webových stránkách.

Co když to příští rok vůbec nepůjde, nebo se nestihne odjezdit všech 6 výjezdů?

O své peníze se nemusíte obávat. Pokud se nestihne odjezdit všech 6 výjezdů, budeme vracet poměrnou část neuskutečněných výjezdů.

A co středeční cvičení v tělocvičně?

Ihned jakmile splníme podmínky pro rozvolnění, tak se budou středeční tréninky konat. Momentálně nás omezuje pravidlo ve stupni PES 3 „rekreační sporty – Vnitřní sportoviště pouze pro individuální sporty do 10 osob“, které bychom nedokázali splnit. Peníze za neuskutečněné středeční tréninky vracet nebudeme, náklady na pronájem tělocvičny tvoří minimální podíl z ročního členského příspěvku.

Jak to bude s jarními prázdninami?

Pokud to budou pravidla dovolovat, jarní prázdniny na Ještědu se uskuteční 21.2. – 27.2.2021. Na stránkách je spuštěno přihlašování https://www.skiclubbrno.cz/jarni-prazdniny-2021/
Pokud nebude možné v daném termínu jarní prázdniny uspořádat, budeme vracet celou zaplacenou částku.