Informace k výjezdům 2023

níže naleznete základní informace lyžařské školy k výjezdům za sněhem.

• Odjezdy budou 6:30 hodin z velkého parkoviště za obchodním centrem Dornych (bývalé Tesco), u prodejny železářství VICHR, ulice Uhelná

• V následující tabulce jsou uvedeny termíny výjezdů v jednotlivých měsících roku 2023
ledenúnorbřezen
14. 1. 2023 – zrušenoPololetní prázdniny4.3.2023
21. 1. 2023 – zrušeno11. 2. 2023Jarní prázdniny Ještěd
28. 1. 202318. 2. 2023 12. – 18. 3. 2023
 25. 2. 2023 25.3.2023
  • V době pololetních a jarních prázdnin se výjezdy nekonají. V době jarních prázdnin organizujeme týdenní výcvikový kurz na Ještědu.
  • Uvedené termíny výjezdů jsou závislé na sněhových podmínkách na našich horách. Doporučujeme rodičům ověřit si konání výjezdu u vedoucího autobusu (telefon 731 251 766 nebo 602 595 293, číslo je také uvedeno na zadní straně Jízdenky LŠ).

• Jízdenky (kartičky do autobusu) dostanou děti v tělocvičně, nebo před nástupem do autobusu.

• Pokud budete předem vědět, že se Vaše dítě výjezdu nezúčastní, prosíme, abyste nás o tom informovali telefonicky (tel. číslo na zadní straně Jízdenky LŠ) nebo emailem (skiclub@skiclubbrno.cz)

• Všechny děti jsou povinné doložit doklad o seřízeném vázání. Potvrzení předejte vedoucímu autobusu, nejpozději 14. 1. 2023 při nástupu dítěte do autobusu.

Dítě bez potvrzení o seřízení vázání se lyžařského výcviku nemůže účastnit!

Informace pro rodiče nových, začínajících dětí:
Děti vybavte jedním batohem, do kterého se vejde svačina, náhradní věci a lyžáky. Doporučujeme nerozbitnou termosku nebo láhev s čajem, jídlo na celý den, 2x tlusté ponožky, 2x nepromokavé rukavice, čepici, náhradní punčocháče/spodky, bavlněný šátek na krk, lyžařské brýle, minimálně 500,- Kč na vlekovné.
Kompletní a doma předem zkontrolovaná lyžařská výbava – lyže a lyžařské hůlky budou v obalu, aby se předešlo poškození během přepravy. Lyžařská helma je povinná!

• LŠ si vyhrazuje právo (v případě navýšení energií a pohonných hmot) snížit počet jednodenních výjezdů.
  • V případě nemoci delší než 30 dnů bude po předložení lékařského potvrzení poměrná část školného vrácena. Začátek nemoci je nutno oznámit písemně do 14 dnů na email skiclub@skiclubbrno.cz
  • Pro všechny členy SKI CLUB BRNO jsme přichystali slevy v uvedených obchodech. Stačí nahlásit jméno dítěte, které má řádně uhrazené školné a nahlásit jméno LŠ SKI CLUB BRNO.
    • Barnex sport, Kaštanová 70b, Brno
      10% sleva na servisní práce a půjčovnu a 5% sleva na ostatní zboží