[Aktualizováno 23.12.] Informace k výjezdům za sněhem

• Odjezdy budou, z velkého parkoviště za obchodním centrem Dornych (bývalé Tesco), u prodejny Vichr, na ulici Uhelná v 30 hod (sraz v 6.15 hod). Na nikoho nečekáme!
  • V následující tabulce jsou uvedeny termíny výjezdů v jednotlivých měsících roku 2021.

Leden

Únor

Březen

9.1.2021 zrušeno

6.2.2021

6.3.2021

16.1.2021

13.2.2021

23.1.2021

Jarní prázdniny

Pololetní prázdniny

Ještěd

• V době pololetních a jarních prázdnin se výjezdy nekonají. V době jarních prázdnin pořádáme týdenní výcvikový kurz na Ještědu.
  • Uvedené termíny výjezdů jsou závislé na sněhových podmínkách na našich horách a opatřeních vlády v důsledku COVID 19. Doporučujeme proto rodičům ověřit si konání výjezdu u vedoucího autobusu (tel. 731 251 766 nebo 602 595 293, číslo je také uvedeno na zadní straně Jízdenky LŠ).

Jízdenky (kartičky do autobusu) dostanou děti před nástupem do autobusu.

• Pokud budete předem vědět, že se Vaše dítě výjezdu nezúčastní, prosíme, abyste nás o tom informovali telefonicky (tel.číslo na zadní straně Jízdenky LŠ) nebo mailem (skiclub@skiclubbrno.cz)
  • Všechny děti jsou povinné doložit doklad o seřízeném vázání. Potvrzení předejte vedoucímu autobusu, nejpozději 9.1.2021 při nástupu dítěte do autobusu.

Dítě bez potvrzení o seřízení vázání se lyžařského výcviku nemůže účastnit!

Informace pro rodiče nových, začínajících dětí:

Děti vybavte jedním batohem, do kterého se vejde svačina, náhradní věci a lyžáky.

Doporučujeme nerozbitnou termosku nebo lahev s čajem, jídlo na celý den, 2x tlusté ponožky, 2x nepromokavé rukavice, čepici, náhradní punčocháče/spodky, bavlněný šátek na krk, lyžařské brýle, minimálně 300,-Kč na vlekovné. Kompletní, doma předem, zkontrolovaná lyžařská výbava – lyže a lyžařské hůlky budou v obalu, aby se předešlo poškození během přepravy. Lyžařská helma je povinná!

•  LŠ si vyhrazuje právo (v případě špatných sněhových podmínek) nahradit jednodenní výjezdy vícedenním výjezdem za sněhem bez náhrady.
  • Pro všechny členy SKI CLUB BRNO jsme přichystali 10% slevu na servisní práce a půjčovnu a 5% slevu na ostatní zboží v prodejně Barnex Sport na ul. Kaštanová 70b v Brně – stačí nahlásit jméno dítěte, které má řádně uhrazené školné a nahlásit jméno LŠ SKI CLUB BRNO.