Informace k výjezdům za sněhem

• Odjezdy budou, již tradičně, z velkého parkoviště naproti obchodnímu domu Tesco /střed města, u tramvajové zastávky Úzká – tramvaj č.9 a 12/ v 6. 30 hod

(sraz v 6.15 hod). Na nikoho nečekáme!

• V následující tabulce jsou uvedeny termíny výjezdů v jednotlivých měsících roku 2018.

Leden Únor Březen
13.1.2018 Jarní prázdniny Ještěd 3.3.2018
20.1.2018 Jarní prázdniny Ještěd
27.1.2018 17.2.2018
24.2.2018

• Uvedené termíny výjezdů jsou závislé na sněhových podmínkách na našich horách. Doporučujeme proto rodičům ověřit si konání výjezdu u vedoucího autobusu (tel. 731 251 766 nebo 602 595 293, číslo je také uvedeno na zadní straně Jízdenky LŠ).

Jízdenky (kartičky do autobusu) dostanou děti v tělocvičně na tréninku nebo budou zaslány poštou.

• Pokud budete předem vědět, že se Vaše dítě výjezdu nezúčastní, prosíme, abyste nás o tom informovali telefonicky (tel.číslo na zadní straně Jízdenky LŠ) nebo mailem (skiclub@skiclubbrno.cz)

• Všechny děti jsou povinné doložit doklad o seřízeném vázání. Potvrzení předejte vedoucímu autobusu, nejpozději 13.1.2018 při nástupu dítěte do autobusu.

Dítě bez potvrzení o seřízení vázání nebude vzato do autobusu!

• Informace pro rodiče nových, začínajících dětí:

Děti vybavte jedním batohem, do kterého se vejde svačina, náhradní věci a lyžáky.

Doporučujeme nerozbitnou termosku nebo lahev s čajem, jídlo na celý den, 2x tlusté ponožky, 2x nepromokavé rukavice, čepici, náhradní punčocháče/spodky, bavlněný šátek na krk, lyžařské brýle, minimálně 300,-Kč na vlekovné. Kompletní, doma předem, zkontrolovaná lyžařská výbava – lyže a lyžařské hůlky budou v obalu, aby se předešlo poškození během přepravy. Lyžařská helma je povinná.

• LŠ si vyhrazuje právo (v případě špatných sněhových podmínek) nahradit jednodenní výjezdy vícedenním výjezdem za sněhem bez náhrady.

• Pro všechny členy SKI CLUB BRNO jsme přichystali 10% slevu na servisní práce a půjčovnu a 5% slevu na ostatní zboží v prodejně Barnex Sport na ul. Kaštanová 70b v Brně – sleva bude započtena po předložení jízdenky (kartičky do autobusu).