Informace

Výjezdy za sněhem:

Základem výuky je 6 sobotních výjezdů počínaje lednem. Máme 2 autobusy, plné dětí. Odjíždíme vždy v 6:30 ráno z centra Brna, jedeme tam, kde je sníh (v první polovině cyklu na Vysočinu, v druhé do Jeseníků nebo Orlických hor). Celý den se učíme lyžovat a někdy mezi 18 a 19 hodinou přijedeme zpět a vracíme děti rodičům.

Věk

Do SKI CLUBU chodí děti od 6 do 18 let. Pokud náš nový člen nemá žádné zkušenosti, nevadí. Dostane skvělou průpravu hned od začátku. Pokud už má zkušenosti, může naskočit hned mezi zkušenější. Naše družstva se dělí zhruba do 5 různých skupin, dle pokročilosti.

Instruktoři

Děti učí přes dvacet instruktorů SKI CLUBU. Cena výuky je započítána v ročním členství, děti si platí jen vleky. Většina isntruktorů v clubu vyrostla a dnes v něm učí. Certifikace všech instruktorů je samozřejmostí.

Tělocvična

Každou středu děti rozvíjí svou motoriku a připravují se na lyžařskou sezonu v tělocvičně v Brně na ZŠ Krásného. Cvičení probíhá v době 17:00 – 18:00 od října do dubna. Děti zde prochází suchou průpravou, cvičí na nářadí, hrají míčové hry atp. Zhruba polovina dětí do tělocvičny chodí, někteří nechodí a jezdí pouze na sobotní výjezdy. Cvičení povinné není, záleží jen na Vás, zda cvičení zapadá časem a místem do Vašeho týdenního rozvrhu.

Přihlásit se na sezónu 2021/22

Top