Jarní prázdniny Ještěd 2023 – informace

– sraz účastníků: neděle 12. 3. 2023 v 6.15 hod na parkovišti mezi vstupem do Myší díry (podchod pod hl. nádražím) a jezdícími schody k OC Dornych Brno (bývalé OD Tesco), zde bude přichystána dodávka na odvoz všech lyží a batohů dětí. – po naložení dodávky se společně přesuneme na vlakové nádraží
– věci na cestu budou mít děti zabaleny v jednom batůžku, děti si batůžek při přesedání a cestou na chatu nesou samy, na cestu je nutná pevná zimní obuv a outdoorové oblečení
– návrat: sobota 18. 3. 2023 v 17.02 příjezd vlaku z Pardubic, následně se přesuneme společně na místo srazu (Myší díra), kde budou předána zavazadla z dodávky
– stravování začíná večeří a končí snídaní a balíčkem na cestu
– s sebou zásoba stravy a pití na cestu
Nutné věci s sebou:
Kompletní (doma zkontrolovaná) lyžařská výbava – lyže, lyžáky, hole, lyžařské brýle, lyžařská helma, popř. páteřák, teplá zimní bunda s kapsou na zip, větrovka, 2x rolák, 2x punčocháče, 2x teplé ponožky (nejlépe termoprádlo), mikina nebo svetr, 2x nepromokavé rukavice, kalhoty na lyžování, čepice, šátek na krk, dostatečná zásoba spodního prádla, bavlněná trička, šusťáky, převlečení na chatu, ponožky, pyžamo, toaletní potřeby, plavky (plavací rukávky, v případě, že je dítě neplavec), osuška, ručník, přezůvky na chatu, zimní obuv odpovídající vysokohorské turistice, svíčka na mazání lyží.
Léky, na kterých je dítě závislé – budou předány vedoucímu zájezdu nebo zdravotnici s rozpisem dávkování a budou podepsané.
Kartička pojištěnce (nebo její kopie), potvrzení o seřízení vázání, vyplněný List účastníka (viz příloha) a prohlášení od lékaře!!!! (odevzdat v obálce na srazu)
Cena permanentky: děti do 17,99 let 2000,- Kč, 18 let a více 2400,- Kč
V ceně permanentky je zahrnuta vratná kauce 50,- Kč na čipovou kartu. Peníze na permanentky lze odevzdat na srazu u vedoucího zájezdu nebo se budou vybírat hned po nastoupení do vlaku, děti je musí mít u sebe (nedávat do batohu, který pojede dodávkou).
Kapesné: vlekovné + 150,- Kč bazén + max. 300,- Kč
Dále: knížka, hra, karty, psací potřeby, papír, oplatky, nekazící se ovoce atd…. V místě se nachází restaurace, kde si děti mohou zakoupit sladkosti, nápoje a pohlednice. Nedávejte dětem žádné cenné věci, LŠ za cenné věci nezodpovídá !!!!!
Adresa chaty: TCH Pláně pod Ještědem, Pláně 47, 463 43 Český Dub
Jakékoliv další informace na tel. 602595293 (ve večerních hodinách) Roman Holba.

Top