Zahájení cvičení a důležitá opatření

Ve středu 7.10. zahájíme kondiční tréninky v tělocvičně školy na ZŠ Krásného.

Do tělocvičny se vchází bočním vchodem z hřiště. Cvičení začíná v 17.00 hod, děti ať se dostaví 10 min před zahájením, aby měly čas se převléct.

Děti vybavte trenkami (ne dlouhé tepláky!!!!), tričkem a teniskami s nebarvící podrážkou (ne cvičky!!!) a lahví na vodu (láhev bude označená jménem dítěte a děti budou umět rozeznat svoji láhev).

Z důvodu nařízených hygienických pravidel je rodičům vstup do školy ZAKÁZÁN.

Děti předáte před vchodem do budovy školy, do šaten vchází samostatně.

Před vstupem do budovy školy si děti nasadí roušku, po vstupu do budovy si vydezinfikují ruce připravenou dezinfekcí u vchodových dveří.  V šatně si dítě roušku uloží do igelitového sáčku a sáček si dá do svého batůžku/tašky se svými věcmi (aby se roušky neválely v šatně po zemi, lavicích nebo před tělocvičnou, a abychom zamezili sdílení roušek). V šatnách budou dohlížet cvičitelé ze SKI CLUBu.

Děti cvičí bez roušek.

Před odchodem z budovy školy si opět děti ruce vydezinfikují.

Pověřené osobě ze SKI CLUB BRNO, která bude stát před vchodem do budovy školy od 16.45 do 17.00 hod, dítě nahlásí své jméno a bude instruováno k šatnám, kde se převleče do cvičebního úboru.

Na trénink, prosím, neposílejte dítě, pokud vykazuje jakékoliv příznaky respiračního onemocnění nebo s teplotou.

Nedávejte dětem žádné cenné věci. Lyžařská škola ani ZŠ Krásného za ně nezodpovídá.

Omlouváme za případné nepříjemnosti, ale snažíme se pouze dodržovat nařízení vlády, KHS a školy.